2023 Kualitet premium Baby Soft Care pelenat për bebe SAP me dizajn të rëndë thithës Prano shërbimet OEM

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Fujian, Kinë
Emri i markës: CHIAUS
Numri i modelit:QK080XL-84
Materiali: Pulp push, letër. Pëlhurë jo e endur, bërthamë absorbuese e përbërë, film PE, etj
Lloji: Kërkohet distributori i pelenave/pelenave të disponueshme, njëpërdorimshme/kërkohet shpërndarësi i pelenave/pelenave të disponueshme/OEM/Frymëzimi/Të buta pambuku/Thata
Shërbimi: ODM & OEM


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Specifikimet

Artikulli Nr Madhësia Pesha e foshnjës Paketimi
copë/çantë çanta/bale
QK08 S 4-8 kg 80 4
M 6-11 kg 84 4
L 9-14 kg 76 4

Karakteristikat kryesore

1. Teknologjia me bërthamë të hollë:

Lehtë dhe më e hollë pa ngarkesë, parandalon thyerjen e bërthamës dhe pa gunga.

2.Trupi i bërthamës absorbues i çastit

3. Zgjedhja globale e materialit miqësor ndaj lëkurës.

Lëshoni menjëherë nxehtësinë dhe lagështinë.Fleta e sipërme e butë me ajër dhe fundi Sigurojnë butësi për fëmijën

4. Materialet e importuara të SAP:

Thithje e madhe prej më shumë se 500 ml;

Chiaus, 18 vjet që vazhdon të zhvillojë gjithnjë e më shumë pelena shirit për kujdesin e lëkurës për foshnjën, por gjithashtu zhvillon gjithnjë e më shumë kujdes për lëkurën dhe kënaqësi të butë për të moshuarit.Chiaus, këmbëngulni gjithmonë në ofrimin e kujdesit më të mirë për të gjithë foshnjën dhe të gjitha familjet.

Pse të zgjidhni Chiaus?

Përvoja 18-vjeçare e prodhimit dhe R&D, në ditët e sotme janë njohur si marka dhe fabrika kryesore e pelenave në tregun kinez.Përveç kësaj, gjithashtu të njohura për t'u shitur në tregun e huaj, të dy mund të bëjnë shërbime OEM & ODM.Kemi klientë nga SHBA, Rusia, Tajlanda, Singapori, Dominkani, Uganda, Gana, Venezuela, Bangladeshi, Australia, Kamboxhia, etj.

Chiaus ka një sistem shumë të rreptë të kontrollit të cilësisë dhe të gjitha materialet përkatëse të pelenave bëjnë të gjithë bashkëpunimin me furnizuesin e shkëlqyer.Të tilla si Gjermania BASF, ngjitësi i shkrirë i nxehtë i Gjermanisë HAN GAO amerikan stilastik me brez elastik të lartë, etj.

Përvoja 18 vjeçare e prodhimit dhe R&D, vazhdojnë të ofrojnë kujdesin më të mirë të dashurisë për të gjitha foshnjat dhe të gjitha familjet.Zgjidhni pelenat Chiaus, shijoni relaksimin gjatë gjithë ditës.

Chiaus ka më shumë se 20 seri pelenash me cilësi të ndryshme që mund t'ju lejojnë të zgjidhni dhe gjithashtu mund të bëjnë personalizimin e ri për ju.Ne e dimë gjithmonë se çfarë është më e rëndësishmja për të bërë produkte dhe për të bërë markë.Fabrika jonë ndodhet në Quanzhou, Fujian, Kinë, përveç kësaj, ka edhe ndërtesën tonë të zyrës në Xiamen, Fujian, Kinë. Mirë se vini të na vizitoni në çdo kohë.Win win bashkëpunimin me Chiaus.

Zgjidhni Chiaus, Bëjeni jetën tuaj më të bukur dhe më të lehtë.Dhe të jesh markë e besuar globale.

68

Certifikata Ndërkombëtare

Aktualisht,Chiauska marrë certifikatat e BRC, FDA, CE, BV, dhe SMETA për kompaninë dhe certifikimin SGS, ISO dhe FSC për produktet.

gfds

Furnizuesi Global i Materialeve

Chiaus ka bashkëpunuar me disa furnizues kryesorë të materialeve, duke përfshirë prodhuesin japonez të SAP Sumitomo, kompaninë amerikane Weyerhaeuser, prodhuesin gjerman të SAP BASF, kompaninë amerikane 3M, gjermanisht Henkel dhe 500 kompani të tjera kryesore globale.

gfds

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni