• Më shumë se 17 vjet përvojë

  Më shumë se 17 vjet përvojë

  E themeluar në vitin 2006, një markë e vërtetë kryesore vendase dhe e njohur gjerësisht si simboli i atyre pelenave më të mira në Kinë.Kampion i shitjeve on-line më 11.11 midis të gjitha markave vendase.

 • Prodhim i fortë

  Prodhim i fortë

  Mbi 20 linjat e fundit të pelenave, inxhinierë të talentuar dhe punëtorë të aftë;Kampusi i fabrikës moderne dhe i menaxhuar mirë.

 • Cilësi e besueshme

  Cilësi e besueshme

  Një nga laboratorët më të sofistikuar të pajisur me instrumente të kompletuara;Sistemi shumë i rreptë i inspektimit të cilësisë;Materialet kryesore të importuara.

 • Cili është ndryshimi midis pelenave me shirit për fëmijë dhe stilit të pantallonave?

  Pelena dhe pantallona për fëmijë dhe të dyja ndajnë të njëjtat veçori dhe përfitime.Atëherë si mund t'i thoni se janë të ndryshëm?Thjesht!Mënyra më e lehtë për t'i dalluar është të shikoni vijën e belit të tyre.Pelenat e stilit pantallona do të kenë një brez elastik që mbështillet rreth ijeve tuaja për një elasticitet dhe rehati...

 • Pelena Chiaus "T" Shape - dizajn më i mirë me mbathje elastike të pasme - SHITJE TË NXETË

  Pelena Chiaus në formë "T" - dizajn më i mirë me mbathje elastike të pasme - SHITJE NË SHQETË Chiaus, 19 vjet në prodhimin e pelenave dhe eksperienca R&D, si një nga kompanitë e mëdha që prodhon pelena origjinale në të gjithë botën.Dhe ne kurrë nuk ndalemi tek inovacioni.Pelenat “T” Shape janë gjithashtu ...

 • A duhet që fëmija të mbajë pelena gjatë gjithë ditës?

  Për sa kohë fëmija juaj i mban pelenat në një ditë?Dhe a do të mbajë foshnja pelena gjatë gjithë ditës?Lëreni Chiaus Diapers t'i përgjigjet kësaj pyetjeje: Lëkura e foshnjave është shumë e ndjeshme dhe ka kujdes të butë që nuk këshillohet për t'u veshur gjatë gjithë ditës.Përdorimi i pelenave për fëmijë gjatë gjithë ditës mund të shkaktojë lehtësisht skuqje dhe...

 • Pelena pëlhure kundër të disponueshme: cila është më e mirë?Chiaus do të përgjigjet për ju

  Pelena pëlhure vs njëpërdorimshme: cila është më e mirë?Nuk ka asnjë përgjigje të vetme të drejtë.Të gjithë ne do të dëshironim të bënim më të mirën për fëmijën tonë dhe familjet tona dhe do të dëshironim të zgjidhnim më të mirën për ta.Dhe ka shumë gjëra që duhen marrë parasysh kur zgjidhni pelenat, të tilla si kostoja, lehtësia e përdorimit, ndikimi mjedisor...

PËR NE

E themeluar në vitin 2006 nga një kryeqytet privat i HK-së, Chiaus (Fujian) Industry Development Co., Ltd, është e specializuar në prodhimin e pelenave dhe pantallonave për fëmijë, pelena për të rritur, peceta dhe produkte të tjera për kujdesin për fëmijë.Pas 13 vitesh përpjekjesh dhe arritjesh, Chiaus sot njihet gjerësisht si marka lider në tregun kinez të pelenave.Në këtë treg të konkurrencës më të ashpër, Chiaus spikat dhe fiton favorin dhe besnikërinë e nënave me produktet inovative, të standardit të lartë dhe të besueshëm dhe shërbimet e shkëlqyera.

CERTIFIKATA TONA

CERTIFIKATA TONA